Colofon

TIB, Tijdschrift Intern Begeleiders, wil hét lijfblad zijn voor IB’ers. De taken zoals gedefinieerd in de beroepsstandaard zijn hierbij de inhoudelijke leidraad. TIB wil de IB’er positioneren en empoweren binnen de huidige actualiteit en de toekomstige onderwijssetting.

TIB is een uitgave van: Instondo B.V., Binnen Kalkhaven 263, 3311 JC Dordrecht T +31 (0)78 645 50 85, I www.instondo.nl.

Uitgever: Marcel Mathijssen, T +31 (0)78 645 50 85 E m.mathijssen@instondo.nl.

Hoofdredactie: Walter van de Calseyde, T +31 (0)6 22 47 90 26, E hoofdredactie@tijdschriftib.nl. Voor het aanbieden van artikelen kunt u zich richten tot de hoofdredacteur.

Redactie: Guus Beenhakker, Jacques van den Born, Thieu Dollevoet, Bert Groeneweg, Rian Janssen, Andra Koolhof, Peter Laros, Vivian van Alem en Loek Heida.

Vaste medewerkers: Monika Kersten, m-kersten@lijbrandt.nl. Robert Jansen, robert.jansen@windesheim.nl.

Adviesraad: Wim Meijer, Noelle Pameijer en Tanja van Beukering

Advertentieacquisitie: Voor het informatie over de advertentiemogelijkheden kunt u zich richten tot de uitgever of contact opnemen met: sales@instondo.nl. Zie ook: www.tijdschriftib.nl/adverteren.

Lidmaatschap: Lidmaatschap voor 1 nummer per editie: €96,-. Lidmaatschap voor 2 nummers per editie op 1 adres: €144,- per jaar.

Vragen over facturen of lidmaatschap? U kunt u vraag sturen naar: administratie@instondo.nl.

Fotografie: René Schotanus, www.reneschotanus.com, Roel Burgler, www.roelburgler.nl, Shutterstock. 

Vormgeving: Vormvreters, grafische vormgeving, www.vormvreters.nl.

Druk: Drukkerij Verloop, www.verloop.nl.

ISSN: 2352-0493

Zelf bijdragen aan TIB? Uw voorstel(len) zien wij graag tegemoet en kunt u richten aan de hoofdredacteur Walter van de Calseyde: hoofdredactie@tijdschriftib.nl.

TIB wordt gemaakt door een deskundige redactie met jarenlange praktijkervaring. Onderstaande foto werd gemaakt op de redactievergadering van vrijdag 24 november 2017.

ReneSchotanus DSC3455

Van links naar rechts: Guus Beenhakker, Loek Heida, Lot Huurdeman (adjunct uitgever), Vivian van Alem, Walter van Calseyde (hoofdredactie), Andra Koolhof, Peter Laros, Rian Janssen, Marcel Mathijssen (uitgever), Thieu Dollevoet, Bert Groeneweg, Jacques van den Born.

Walter van de Calseyde. hoofdredactie@tijdschriftib.nl.

Guus Beenhakker, journalist, eindredacteur Passend Onderwijs Magazine, samensteller Nieuwsbulletin voor het Hoger Onderwijs. guus@guusbeenhakker.com.

Jacques van den Born, directeur RSV Breda e.o., eigenaar Van den Born Onderwijsadvies. jacquesvdborn@gmail.com.

Thieu Dollevoet, docent Fontys b.d., Opleidingscentrum Speciale Onderwijszorg (OSO). m.dollevoet@fontys.nl.

Bert Groeneweg, onderwijsadviseur Seminarium voor Orthopedagogiek FE Hogeschool Utrecht. bert.groeneweg@hu.nl.

Rian Janssen, Rian Janssen, beleidsmedewerker Plein 013. r.janssen@plein013.nl

Andra Koolhof, Eigenaar van Koolhof Coaching en Training. a.koolhof@ziggo.nl.

Peter Laros, docent Fontys, Opleidingscentrum Speciale Onderwijszorg (OSO). p.laros@fontys.nl.

Vivian van Alem, adviseur/eigenaar Van Alem Onderwijsadvies. info@vanalemonderwijsadvies.nl.

Loek Heida, Hogeschooldocent Windesheim Masteropleidingen / Post HBO-opleidingen. l.heida@windesheim.nl.

 

 

cover tijdschrift